Radiall USA, Inc.
型号:
R123071000
封装:
-
批次:
-
描述:
QMA / STRAIGHT PLUG FULL CRIMP T
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.7065
$10.7065
10
$9.633
$96.33
25
$9.0744
$226.86
50
$8.84184
$442.092
100
$8.60909
$860.909
250
$7.678394
$1919.5985
500
$7.213046
$3606.523
1000
$6.375393
$6375.393
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-188, 316 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | QMA |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Box |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | R12307 |