R14-14A10-24
NTE Electronics, Inc
型号:
R14-14A10-24
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
库存 : 187
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 55°C
Contact Rating (Current) 15 A
Termination Style Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Product Status Active
Contact Form SPDT (1 Form C)
Relay Type General Purpose
Series R14
Operate Time 25 ms
Coil Voltage 24VAC