NTE Electronics, Inc
型号:
R14-17A10-12
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 15A 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.782
$14.782
10
$14.041
$140.41
20
$13.3
$266
50
$12.5685
$628.425
100
$12.2645
$1226.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 55°C |
| Contact Rating (Current) | 15 A |
| Termination Style | Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Product Status | Active |
| Contact Form | 4PDT (4 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Series | R14 |
| Operate Time | 25 ms |
| Coil Voltage | 12VAC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Release Time | 25 ms |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | R14-17 |