Radiall USA, Inc.
型号:
R141426000
封装:
-
批次:
-
描述:
BNC / STRAIGHT JACK RECEPTACLE F
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.607
$8.607
10
$7.7463
$77.463
25
$7.29714
$182.4285
50
$7.1098
$355.49
100
$6.92284
$692.284
250
$6.174392
$1543.598
500
$5.800168
$2900.084
1000
$5.126608
$5126.608
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Fastening Type | Bayonet Lock |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | BNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Box |
| Body Finish | Nickel |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 4 GHz |
| Base Product Number | R14142 |