Radiall USA, Inc.
型号:
R161088000
封装:
-
批次:
-
描述:
N / STRAIGHT PLUG FULL CRIMP-TYP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.7485
$16.7485
10
$14.51125
$145.1125
25
$13.7541
$343.8525
50
$13.55479
$677.7395
100
$11.96012
$1196.012
250
$11.162804
$2790.701
500
$10.923613
$5461.8065
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 1400 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | 0.15dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-214 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Box |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 11 GHz |
| Base Product Number | R16108 |