R1S12-1524/HP-R
Recom Power
型号:
R1S12-1524/HP-R
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 24V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 16.5V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 42mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 13.5V
Series ECONOLINE R1S (1W)
Power (Watts) 1 W
Control Features -
Type Isolated Module
Package / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Efficiency 84%