R1Z-3.33.3/HP-R
Recom Power
型号:
R1Z-3.33.3/HP-R
品牌:
Recom Power
描述:
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 3.5V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 2 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 200mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 3.1V
Series ECONOLINE R1Z (1W)
Power (Watts) 1 W
Type Isolated Module
Package / Case 10-SMD Module, 6 Leads
Efficiency 60%