Radiall USA, Inc.
型号:
R213665000
封装:
-
批次:
-
描述:
MCX / RIGHT ANGLE JACK RECEPTACL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.818
$11.818
10
$10.47755
$104.7755
25
$10.07456
$251.864
50
$9.67176
$483.588
100
$9.13444
$913.444
250
$8.32846
$2082.115
500
$7.79114
$3895.57
1000
$7.146356
$7146.356
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 335 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | MCX |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Box |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 75Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 6 GHz |
| Base Product Number | R21366 |