Recom Power
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.198
$12.198
5
$12.103
$60.515
10
$12.01085
$120.1085
25
$11.82636
$295.659
50
$11.45681
$572.8405
100
$10.348065
$1034.8065
250
$10.16329
$2540.8225
500
$9.978496
$4989.248
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 16.5V |
| Voltage - Isolation | 1 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Size / Dimension | 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 13.5V |
| Series | ECONOLINE R2S (2W) |
| Power (Watts) | 2 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 8-SMD Module, 5 Leads |
| Efficiency | 85% |
| Mfr | Recom Power |
| Features | SCP |
| Package | Tube |