Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.76
$0.76
5
$0.6498
$3.249
10
$0.54245
$5.4245
25
$0.50958
$12.7395
50
$0.48792
$24.396
100
$0.433675
$43.3675
250
$0.411996
$102.999
500
$0.390317
$195.1585
1000
$0.368638
$368.638
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.126" (3.20mm) |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.197" (5.00mm) |
| Weight | - |
| Series | R30-670 |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.512" (13.00mm) |
| Length - Overall | 0.512" (13.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | M3 |
| Base Product Number | R30-670 |