R302205001400
Radiall USA, Inc.
型号:
R302205001400
描述:
CBL ASSY MML PLUG 15.75"
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type -
2nd Contact Gender -
1st Connector MML Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector Cable (Round)
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series MML
Length 15.75" (400.00mm)
Mfr Radiall USA, Inc.
1st Contact Gender Male
Style MML to Cable
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz