R40-6610900
Harwin Inc.
型号:
R40-6610900
品牌:
Harwin Inc.
描述:
ROUND SPACER M4 NYLON 9MM
用户指南
Diameter - Inside 0.179" (4.55mm)
Color Natural
Material Nylon
Gender Female, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm)
Weight -
Series R40-661
Type Round Spacer
Between Board Height 0.354" (9.00mm)
Length - Overall 0.354" (9.00mm)