R404774100
Radiall USA, Inc.
型号:
R404774100
描述:
TERMINATION : SMA M 6 GHZ 100W
用户指南
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Contact Finish Gold
Mounting Type Panel Mount, Square Flange
Product Status Active
Series -
Body Material Stainless Steel
Connector Style SMA
Connector Type Plug, Male Pin
Contact Material Beryllium Copper
Mfr Radiall USA, Inc.
Features -
Package Bulk
Impedance 50 Ohms
Body Finish -
Frequency - Max 6 GHz