KEMET
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.622
$2.622
10
$2.12135
$21.2135
40
$1.851788
$74.07152
176
$1.620234
$285.161184
528
$1.234458
$651.793824
1056
$1.08015
$1140.6384
2464
$1.04157
$2566.42848
4928
$1.002991
$4942.739648
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.106" (28.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200, X1, Y2 |
| Series | R41B |
| Voltage Rating - DC | 1500V (1.5kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 350V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | - |
| Package | Tray |