首页 / AC 风扇 / R4E250-AB01-25
minImg
R4E250-AB01-25
ebm-papst Inc.
型号:
R4E250-AB01-25
描述:
FAN IMP MTRZD 250X99MM 230VAC
库存 : 18
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 560.0 CFM (15.68m³/min)
Noise 60.0dB(A)
Ingress Protection IP44
Current Rating (Amps) -
Fan Type Motorized Impellers
Voltage - Rated 230VAC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM -
Mfr ebm-papst Inc.
Material - Frame -
Features -
Width 99.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 250mm Dia
Weight 5 lbs (2.3 kg)
Lifetime @ Temp. -
Series R4E250
Material - Blade Steel
Power (Watts) 85.0W