R50-3004002
Harwin Inc.
型号:
R50-3004002
品牌:
Harwin Inc.
描述:
HEX STANDOFF M5 BRASS 40MM
用户指南
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Male, Female
Product Status Obsolete
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series R50-300
Type Hex Standoff
Between Board Height 1.575" (40.00mm)
Length - Overall 1.969" (50.00mm)