NTE Electronics, Inc
型号:
R55-5A20-120F
封装:
-
批次:
-
描述:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 25A 120V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.858
$33.858
10
$32.167
$321.67
20
$30.476
$609.52
50
$28.7755
$1438.775
100
$28.101
$2810.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 50°C |
| Series | R55 |
| Contact Rating (Current) | 25 A |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Coil Voltage | 120VAC |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Base Product Number | R55-5 |
| Relay Type | General Purpose |