R574F03300
Radiall USA, Inc.
型号:
R574F03300
描述:
IC RF SWITCH SP3T 26.5GHZ
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
IIP3 -
Insertion Loss 0.7dB (max)
Frequency Range 0Hz ~ 26.5GHz
Circuit SP3T
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 26.5GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 50dB (min)
Features -
P1dB -
RF Type General Purpose
Package Bulk
Impedance 50Ohm