R577063002
Radiall USA, Inc.
型号:
R577063002
描述:
IC RF SWITCH DPDT 3GHZ
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
IIP3 -
Insertion Loss 0.25dB (max)
Frequency Range 0Hz ~ 3GHz
Circuit DPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DPDT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 3GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 75dB (min)
Features -
P1dB -
RF Type General Purpose
Package Bulk
Impedance 50Ohm