R577413007
Radiall USA, Inc.
型号:
R577413007
描述:
IC RF SWITCH DPDT 18GHZ
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
IIP3 -
Insertion Loss 0.5dB (max)
Frequency Range 0Hz ~ 18GHz
Circuit DPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series DPDT
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 18GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 60dB (min)
Features -
P1dB -
RF Type General Purpose
Package Bulk
Impedance 50Ohm