NTE Electronics, Inc
型号:
R58-1A
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 1A 250VAC 50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.5795
$19.5795
10
$18.601
$186.01
20
$17.6225
$352.45
50
$16.644
$832.2
100
$16.2545
$1625.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Pushbutton |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Current Rating (Amps) | 1A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | R58 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bag |
| Breaker Type | Thermal |