Essentra Components
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
5
$0.2394
$1.197
10
$0.19855
$1.9855
25
$0.18696
$4.674
50
$0.17879
$8.9395
100
$0.158935
$15.8935
250
$0.151012
$37.753
500
$0.14307
$71.535
1000
$0.135128
$135.128
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.047" (1.19mm) |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Weight | - |
| Series | Richco, R900 |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Plating | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |