Essentra Components
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.209
$0.209
5
$0.1786
$0.893
10
$0.1539
$1.539
25
$0.12806
$3.2015
50
$0.12046
$6.023
100
$0.11533
$11.533
250
$0.102486
$25.6215
500
$0.097375
$48.6875
1000
$0.092245
$92.245
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.047" (1.19mm) |
| Color | White |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.125" (3.18mm) 1/8" |
| Weight | - |
| Series | Richco, R900 |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Length - Overall | 0.250" (6.35mm) 1/4" |
| Plating | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |