NTE Electronics, Inc
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.53
$54.53
10
$51.8035
$518.035
20
$49.077
$981.54
50
$46.3505
$2317.525
100
$45.258
$4525.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.600" (40.64mm) |
| Series | - |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 4.120" (104.65mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 1.70°C/W |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bag |
| Material Finish | - |
| Attachment Method | Bolt On |
| Width | 3.360" (85.34mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Package Cooled | RS3 |