Switch Components
型号:
RA1-1F-AC-2-B
封装:
-
批次:
-
描述:
VAC ROUND, SPDT ON-OFF-ON
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.70715
$17.0715
25
$1.66744
$41.686
50
$1.6302
$81.51
100
$1.5352
$153.52
250
$1.41265
$353.1625
500
$1.0697
$534.85
1000
$0.97945
$979.45
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP40 |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Round |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 20.20mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | RA1 |
| Switch Function | On-Off-On |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Switch Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |