RA2A23D25
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
RA2A23D25
描述:
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-265V
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Current 25 A
Output Type AC, Zero Cross
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circuit SPST-NO (1 Form A) x 2
Voltage - Load 24 V ~ 265 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series RA
Package / Case Hockey Puck
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 4.5 ~ 32VDC