RAC05-3.3SK/C14
Recom Power
型号:
RAC05-3.3SK/C14
品牌:
Recom Power
描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 5W
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 76%
Mfr Recom Power
Features Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus, FCC
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 2.17" L x 1.12" W x 0.83" H (55.1mm x 28.5mm x 21.0mm)
Number of Outputs 1
Series POWERLINE RAC05-K/C14 (5W)
Current - Output 1 1.51 A
Power (Watts) 5W