RAC15-05DB-ST
Recom Power
型号:
RAC15-05DB-ST
描述:
AC/DC CONVERTER +/-5V 15W
用户指南
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.78" L x 2.12" W x 1.14" H (96.0mm x 53.9mm x 29.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 2
Current - Output 2 1.5 A
Series POWERLINE RAC15-B (15W)
Current - Output 1 1.5 A
Power (Watts) 15W
Type Enclosed
Efficiency 78%
Mfr Recom Power
Features DC Input Capable, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC