首页 / AC DC 转换器 / RACM60-24SK/OF/2X4
minImg
RACM60-24SK/OF/2X4
Recom Power
型号:
RACM60-24SK/OF/2X4
描述:
AC/DC CONVERTER 24V 60W
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Product Status Active
Efficiency 90%
Mfr Recom Power
Features Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.00" L x 2.09" W x 1.24" H (101.6mm x 53.0mm x 31.5mm)
Number of Outputs 1
Series POWERLINE RACM60-K/OF (60W)
Current - Output 1 2.5 A
Power (Watts) 60W