RACV12-12-LP
Recom Power
型号:
RACV12-12-LP
描述:
LED DRIVER CV AC/DC 12V 1A
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Voltage - Input (Max) 264VAC
Termination Style Terminal Block
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CB, CE, ENEC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.04" L x 1.97" W x 0.51" H (128.0mm x 50.0mm x 13.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 198VAC
Series LIGHTLINE RACV12-LP (12W)
Power (Watts) 12 W
Type Constant Voltage
Efficiency 78%
Voltage - Output 12V