RAVF104DFT4K70
Stackpole Electronics Inc
型号:
RAVF104DFT4K70
描述:
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series RAVF
Power Per Element 62.5mW