RC1/4222MTD
Kamaya Inc.
型号:
RC1/4222MTD
品牌:
Kamaya Inc.
描述:
RES 2.2K OHM 20% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W