RC1/4561JB
Kamaya Inc.
型号:
RC1/4561JB
品牌:
Kamaya Inc.
描述:
RES 560 OHM 5% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Carbon Composition
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient -
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 560 Ohms
Series RC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W