RC1206FR-074R87L
YAGEO
型号:
RC1206FR-074R87L
品牌:
YAGEO
封装:
1206
描述:
RES 4.87 OHM 1% 1/4W 1206
库存 : 23775
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 4.87 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 0.25W, 1/4W