RC1210FR-079K09L
YAGEO
型号:
RC1210FR-079K09L
品牌:
YAGEO
封装:
1210
描述:
RES 9.09K OHM 1% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 9.09 kOhms
Series RC_L
Power (Watts) 0.5W, 1/2W