RC1210JR-07620RL
YAGEO
型号:
RC1210JR-07620RL
品牌:
YAGEO
封装:
1210
描述:
RES 620 OHM 5% 1/2W 1210
库存 : 10000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 620 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 0.5W, 1/2W