RC1218JK-07220RL
YAGEO
型号:
RC1218JK-07220RL
描述:
RES 220 OHM 5% 1W 1812 WIDE
库存 : 3815
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Resistance 220 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 1W