Radiocrafts AS
型号:
RC1701HP-WIZE
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ CAST SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.457
$30.457
10
$28.1124
$281.124
25
$25.7697
$644.2425
100
$23.81745
$2381.745
250
$23.427
$5856.75
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 403mA ~ 703mA |
| Serial Interfaces | UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | General ISM < 1GHz |
| Product Status | Active |
| Power - Output | 27dBm |
| Series | Wireless M-Bus |
| Antenna Type | Antenna Not Included, Castellation |
| Sensitivity | -119dBm |
| Package / Case | 42-SMD Module |
| Data Rate | 6.4kbps |
| Memory Size | - |
| Current - Receiving | 31.7mA |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | Radiocrafts AS |
| Frequency | 169MHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Strip |
| Protocol | Wireless M-Bus |
| Base Product Number | RC1701 |