RC2512FK-0739K2L
YAGEO
型号:
RC2512FK-0739K2L
描述:
RES 39.2K OHM 1% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 39.2 kOhms
Series RC_L
Power (Watts) 1W