RC2512JK-0720RL
YAGEO
型号:
RC2512JK-0720RL
描述:
RES 20 OHM 5% 1W 2512
库存 : 6344
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 20 Ohms
Series RC_L
Power (Watts) 1W