RC3-2.5-01LS
Marlow Industries, Inc.
型号:
RC3-2.5-01LS
描述:
TEM 16X16X3.94MM
库存 : 9
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 130°C
Voltage - Max 3.6 V
Delta Tmax @ Th 65°C @ 27°C
Qmax @ Th 6.0W @ 25°C
Current - Max 2.5 A
Size / Dimension Rectangular - 20.50mm L x 16.00mm W
Product Status Active
Number of Stages 1
Resistance 1.2 Ohms
Series RC3-2.5
Mfr Marlow Industries, Inc.
Features Lead Wires, Lapped, Sealed
Height 3.94mm