RC6432J122CS
Samsung Electro-Mechanics
型号:
RC6432J122CS
封装:
2512
描述:
RES SMD 1.2K OHM 5% 1W 2512
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 1.2 kOhms
Series RC
Power (Watts) 1W