Vishay Dale
型号:
RCA120610K0FKEAHP
品牌:
封装:
1206
批次:
-
描述:
RES 10K OHM 1% 3/4W 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.608
$0.608
10
$0.4503
$4.503
100
$0.2622
$26.22
500
$0.185383
$92.6915
1000
$0.147041
$147.041
2500
$0.141949
$354.8725
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 10 kOhms |
| Series | RCA-HP |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |