Hammond Manufacturing
型号:
RCBS1900313BK1
封装:
-
批次:
-
描述:
RACK STEEL 13X21X5.5 BLK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$187.663
$187.663
5
$184.3076
$921.538
10
$180.95695
$1809.5695
25
$178.27624
$4456.906
50
$174.2547
$8712.735
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Units | 2U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | Two Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Active |
| Door | Doorless |
| Weight | 18 lbs (8.2 kg) |
| Series | RCBS |
| Type | Table Top Rack Cabinet |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Dimensions - Overall | 13.000" L x 21.000" W x 5.500" H (330.20mm x 533.40mm x 139.70mm) |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Style | Enclosed, Bottom, Sides, Top |
| Features | Handles |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 13.000" L x 17.810" W x 3.530" H (330.20mm x 452.37mm x 89.66mm) |
| Base Product Number | RCBS1900313 |