Murata Electronics
型号:
RCER71H104K0DBH03A
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.28025
$2.8025
50
$0.21223
$10.6115
100
$0.18487
$18.487
500
$0.136933
$68.4665
1000
$0.116394
$116.394
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.142" L x 0.098" W (3.60mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | RCE |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | RCER71H |