RCH1216BNP-220M
Sumida America Components Inc.
型号:
RCH1216BNP-220M
描述:
FIXED IND 22UH 4A 37 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37mOhm Max
Series RCH1216B
Inductance 22 µH