Vishay Sfernice
型号:
RCH25S47R00JS06
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RES CHAS MNT 47 OHM 5% 25W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.618
$15.618
10
$14.05715
$140.5715
50
$11.71407
$585.7035
100
$10.933075
$1093.3075
500
$9.95695
$4978.475
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.602" (15.30mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension | 1.102" L x 1.083" W (28.00mm x 27.50mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Flanges |
| Resistance | 47 Ohms |
| Series | RCH |
| Power (Watts) | 25W |
| Package / Case | Radial, Rectangular Case |
| Coating, Housing Type | Aluminum Oxide |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Features | Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Solder Lugs |