Hammond Manufacturing
型号:
RCHS1901431BK1
封装:
-
批次:
-
描述:
RACK STEEL 31.5X21X16 BLK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$472.1025
$472.1025
5
$463.6722
$2318.361
10
$455.2419
$4552.419
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Units | 8U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | Two Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Active |
| Door | Doorless |
| Weight | 68 lbs (30.8 kg) |
| Series | RCHS |
| Type | Table Top Rack Cabinet |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Dimensions - Overall | 31.500" L x 21.000" W x 16.000" H (800.10mm x 533.40mm x 406.40mm) |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Non-Vented |
| Style | Enclosed, Bottom, Sides, Top |
| Features | Handles |
| Package | Box |
| Dimensions - Panel | 30.250" L x 17.810" W x 14.060" H (768.35mm x 452.37mm x 357.12mm) |
| Base Product Number | RCHS1901431 |