RCL06126K81FKEA
Vishay Dale
型号:
RCL06126K81FKEA
描述:
RES SMD 6.81K OHM 3/4W 1206 WIDE
库存 : 550
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 6.81 kOhms
Series RCL
Power (Watts) 0.75W, 3/4W