RCL121810R0FKEK
Vishay Dale
型号:
RCL121810R0FKEK
品牌:
Vishay Dale
封装:
1218
描述:
RES SMD 10 OHM 1W 1812 WIDE
库存 : 1986
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 10 Ohms
Series RCL
Power (Watts) 1W